Apie mane

    

Gimusi beveik XX a. viduryje mažame Aukštaitijos kaimelyje, kurio ribas dabar sunku beatsekti, mokiusis keletoje mokyklų (kiekvienai pakopai po mokyklą), baigusi Vilniaus pedagoginį institutą ir įgijusi lietuvių kalbos ir literatūros mokytojos specialybę, įsikūriau arčiau jūros, Kretingos rajone, Jokūbavo kaime, kur ir tebegyvenu. Dabar čia mano šeima, mano namai, darbas, draugai ir pažįstami. Tuo ir džiaugiuosi.

Kadangi piešimas visą gyvenimą nedavė ramybės: lankiau dailės studijas (Vilniuje ir Klaipėdoj), mokiausi pas dailės dalyką išmanančius pedagogus, pati lankiau parodas, piešiau, tapiau, karpiau, dalyvavau parodose – tad po kurio laiko baigiau persikvalifikavimo kursus ir įgijau dailės mokytojos kvalifikaciją. Mokydama kitus, pati turiu mokytis, dirbti ir džiaugtis, kai mokiniai Tave pralenkia – atsiranda motyvacija tobulėti.

Nuo 2003-jų susidomėjau mandalomis. Susirinkau, išstudijavau visą, kokią tik radau informaciją ir pradėjau piešti sau, savipagalbai. Pradžia buvo įdomi tuo, kad pradėjau jausti pokyčius savo kasdienėje būtyje... Kai supratau, kad tai ne šiaip sau piešimas, o piešimas harmonizuojantis viduje vykstančius procesus, padedantis atsipalaiduoti, susitvarkyti chaotiškas mintis, išsklaidyti nuovargį, susikurti ramybę ir šviesą aplink save, pradėjau to mokyti kitus žmones, kad ir jie turėtų galimybę patirti tai, ką patiriu aš. Tad kviečiu į mano vedamus užsiėmimus savipagalbai, kuriuose dalinsiuos savo patirtimi, išgyvenimais, pastebėjimais. 

© Fija 2008, hostingas